belvederbrno1a.jpg
web4.jpg
log.jpg
zahl4.jpg
zahl3.jpg
Vítejte na našich stránkách Apartmány Belveder. Nabízíme Vám krásné ubytování v historické budově Hotel Belveder. Kulturní památka se nachází  nedaleko centra v Brně při krásném a rozlehlém Lužáneckém parku. Jde o nejstarší pro veřejnost otevřený městský park v ČR, prohlášený též za kulturní památku České republiky.

Historická budova Hotelu Belveder je situována na strategickém místě, mezi ulicemi Drobného a Erbenova. Za ulicí Drobného začínají malebné uličky oblíbené lokality Černá Pole, s vilkami a historickými nájemními domy, s parky a kavárnami. Nedaleko budovy Belvederu se nachází světově unikátní budova Vily Tugendhat.

V těsné blízkosti Hotelu Belveder se nachází hned několik zastávek MHD, nicméně do centra města dojdete pohodlně i pěšky během 10 minut.

Parkování je možné na jednom ze tří přilehlých veřejných parkovišť, nebo váš osobní automobil můžete zaparkovat na našem soukromém parkovišti za poplatek.

Další důležitou budovou v okolí je budova Bobycentra, disponující kavárnami, restauracemi, bowlingem a v neposlední řadě fitness centrem.

Nabízíme  různé druhy apartmánů. 
Check-in :  14:30 
 Check-out : 10:00 (možný pozdější za příplatek 1h. / 100,-Kč)
belvederbrno4b.jpg

Apartmány Belveder

RECEPCE : +420 545 544 266

Email : belvederbrno@gmail.com

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one